PSTB patronem Konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa 2018”

Polskie Stowarzyszenie Technologii Bezwykopowych od lat wspiera Międzynarodową Konferencję, Wystawę i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”, dlatego po raz kolejny PSTB objęło patronatem honorowym to wydarzenie.

Krakowska konferencja to największe wydarzenie poświęcone technologiom bezwykopowym w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Gromadzi liczne grono uczestników z kraju i z zagranicy, reprezentujących inwestorów, projektantów, producentów i dostawców materiałów, wykonawców oraz środowiska naukowe i inne osoby zainteresowane metodami no-dig.

Oprócz obrad, poświęconych zagadnieniom budowy oraz renowacji przy zastosowaniu technologii bezwykopowych, organizowane są warsztaty i dyskusje panelowe, a także pokazy technologii na żywo.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą rozmawiać m.in. o: doświadczeniach w projektowaniu, planowaniu, realizacji, nadzorze i odbiorach prac realizowanych z wykorzystaniem metod bezwykopowych; roli nadzoru w procesie inwestycyjnym; logistyce dużych projektów oraz o odpowiedzialności prawnej za błędy na budowie różnych stron procesu inwestycyjnego. W części warsztatowej omówione zostaną kwestie przygotowania projektu do realizacji, problemów występujących w fazie wykonawczej oraz wprowadzenia do eksploatacji.

W trakcie uroczystej gali poznamy również tegorocznych zwycięzców nagrody TYTAN.

Więcej na temat konferencji znajdziesz tutaj.

Wraz z organizatorem zapraszamy do udziału!