II Konferencja CIPP Technology Days

W dniach 11–12 stycznia br. w Gdańsku odbyła się druga konferencja poświęcona technologii CIPP (ang. Cured in Place Pipe), którą nasze Stowarzyszenie objęło honorowym patronatem. Jak wszystkie wydarzenia organizowane przez Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o., tak i to odbyło się pod hasłem „Wiedza – Biznes – Atrakcje”.

Technologia CIPP początkowo stosowana była wyłącznie w Wielkiej Brytanii, jednak z biegiem lat podbijała kolejne rynki, a obecnie jest najczęściej stosowaną metodą odnowy infrastruktury sieciowej. Również w Polsce staje się coraz popularniejsza. Pokłosiem tego trendu są spotkania branżowe ekspertów mających z nią styczność w swojej pracy badawczej, projektowej, wykonawczej, kontrolnej czy inwestorskiej.

Tytułowe wydarzenie to jedyne w kraju spotkanie, które w kompleksowy sposób traktuje tę technologię, a uczestniczą w niej przedstawiciele wszystkich stron procesu inwestycyjnego.

Obszerna relacja z wydarzenia wraz z fotogalerią znajduje się na:

https://inzynieria.com/inzbezwykopowa/konferencja_cipp_technology_days/artykuly/50918,renowacja-wykladzinami-rekawami-utwardzanymi-na-miejscu