PSTB patronem honorowym II Konferencji „CIPP Technology Days”

Polskie Stowarzyszenie Technologii Bezwykopowych objęło patronatem honorowym II Konferencję „CIPP Technology Days”, która odbędzie się w dniach 11–12 stycznia 2018 r. w Gdańsku.

Technologia CIPP (ang. Cured in Place Pipe) na świecie jest główną metodą renowacji sieci kanalizacyjnych. W Polsce jej popularność wciąż rośnie, tak samo, jak udział w rynku bezwykopowych renowacji. W niedalekiej przyszłości stanie się technologią wiodącą także nad Wisłą.

Pierwsza konferencja poświęcona CIPP odbyła się na początku roku 2017 w Krakowie i spotkała się z dużym zainteresowaniem odbiorców. Celem, który przyświecał organizatorowi, Wydawnictwu INŻYNIERIA, było podjęcie dyskusji w gronie ekspertów na temat znanej i stosowanej od blisko pół wieku technologii renowacji przewodów z wykorzystaniem rękawów utwardzanych na miejscu.

Tematyka renowacji metodą CIPP będzie omawiana pod kątem teoretycznym i praktycznym, z przywołaniem konkretnych rozwiązań z kraju i z zagranicy. Nie zabraknie również interesujących dyskusji panelowych.

W imieniu Stowarzyszenia i Wydawnictwa INŻYNIERIA serdecznie zapraszamy do udziału.

Do zobaczenia w Gdańsku!