PSTB patronem honorowym „INŻYNIERII Bezwykopowej 2019”

W dniach 11–13 czerwca 2019 r. w Tomaszowicach k. Krakowa odbędzie się organizowana przez Wydawnictwo INŻYNIERIA XVII Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”. Tak jak dzieje się to od lat, tak i tym razem odbędzie się pod patronatem naszego Stowarzyszenia.

Zakres tematyczny konferencji obejmuje szeroko rozumiane zagadnienia związane z technologiami bezwykopowymi, które mają nieocenione walory ekonomiczne, ekologiczne i społeczne. Dzięki ich stosowaniu możliwe staje się wykonywanie prac, których nie da się zrealizować z wykorzystaniem metod konwencjonalnych. Dodatkowo brak wykopów i niemal całkowite przeniesienie prac pod ziemię niweluje koszty społeczne i gospodarcze, a równocześnie przyczynia się do ochrony środowiska – stosowanie tych metod chroni je przed degradacją, na jakie narażone jest w przypadku korzystania z rozwiązań tradycyjnych.

Zgodnie z nową formułą wydarzenia, podobnie jak podczas ostatniej edycji, aż połowa z każdego dnia konferencyjnego zostanie przeznaczona na pokazy praktyczne, organizowane na terenie zewnętrznym. Nie zabraknie interesujących wykładów, dyskusji panelowych oraz warsztatów, jednak zgodnie z coraz większą już świadomością uczestników konferencji oraz ich zapotrzebowaniem, znacząca część programu będzie poświęcona działaniom praktycznym. Bazując na doświadczeniach z poprzedniej konferencji, organizatorzy dołożą wszelkich starań, by zaprezentować jak najwięcej technologii zarówno tych wykorzystywanych do budowy przewodów podziemnych, jak i do ich renowacji.

Jednym z kluczowych momentów wydarzenia będzie ogłoszenie zwycięzców nagrody TYTAN 2019 w kilku kategoriach.

O tym, co jeszcze znajdzie się w programie, można dowiedzieć się ze strony wydarzenia: https://konferencje.inzynieria.com/ib2019/

Zapraszamy do Tomaszowic w czerwcu 2019 r.!