Rekordowa konferencja nt. technologii CIPP

„CIPP Technology Days” to jedyna w Polsce konferencja poświęcona wyłącznie metodzie CIPP (ang. Cured in Place Pipe) – jednej z najbardziej popularnych technologii bezwykopowej renowacji przewodów podziemnych. Jej trzecia edycja, nad którą patronat sprawowało PSTB, odbyła się w dniach 9–11 stycznia 2019 r. we Wrocławiu.

Poprzednie konferencje z tego cyklu odbywały się w Krakowie i Gdańsku, a tym razem organizator – Wydawnictwo INŻYNIERIA zaprosił gości do stolicy Dolnego Śląska. Przybyło tam blisko 200 uczestników, a wśród nich przedstawiciele inwestorów (głównie przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych), wykonawców, projektantów, producentów i dostawców sprzętu oraz materiałów, a także środowisk naukowych, ośrodków badawczych i wszystkich zainteresowanych renowacją przewodów z wykorzystaniem rękawów utwardzanych na miejscu.

Trzydniowe spotkanie, zapoczątkowane warsztatami, obejmowało liczne wykłady i prezentacje oraz dyskusje w gronie ekspertów. Jak zwykle, tak i tym razem zorganizowana została wystawa firmowa, dzięki której wszyscy zainteresowani mogli zapoznać się u źródła z ofertą w obszarze CIPP. Z kolei firmy miały możliwość zaprezentować swoje różnorodne usługi w gronie osób stricte zainteresowanych CIPP.

Szczegółowa relacja z wydarzenia oraz galeria zdjęć znajdują się na https://inzynieria.com/inzbezwykopowa/konferencja_cipp_technology_days/wiadomosci/54622,cipp-bije-kolejne-rekordy