PSTB patronem honorowym IV Konferencji „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu”

Nasze Stowarzyszenie objęło honorowym patronatem konferencję „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu”, której trzy wcześniejsze edycje były znane pod hasłem „CIPP Technology Days”. Na styczniowe spotkanie sympatyków tej najpopularniejszej na świecie bezwykopowej metody renowacyjnej organizator – Wydawnictwo INŻYNIERIA zaprasza do Poznania (8–10 stycznia 2020 r.).

Przyszłoroczne spotkanie rozpoczną warsztaty, podczas których technologia CIPP zostanie omówiona od podstaw – warsztaty odbędą się w formule ABC. W kolejnych dniach rozszerzona zostanie dyskusja na temat norm dotyczących wykładzin CIPP. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak w ciągu ostatnich 15 lat zmieniała się jakość badanych rękawów CIPP na podstawie przeprowadzonych badań. Eksperci zastanowią nad tym, jak badać próbki i czy akredytacja laboratorium jest kluczowym elementem zapewnienia jakości projektów CIPP. Swoimi doświadczeniami w zakresie renowacji rękawami utwardzanymi na miejscu podzielą się też inwestorzy, m.in. z Poznania, Krakowa czy Lublina. Nie zabraknie aktualizacji wiedzy nt. nowości w sprzęcie i technologii.

Obradom będzie również towarzyszyć wystawa firmowa, umożliwiająca uczestnikom zapoznanie się z ofertami firm oraz bezpośrednie rozmowy ze specjalistami i znawcami rozwiązań zarówno sprzętowych, materiałowych, jak i technologicznych w obszarze CIPP.

Jednym z najważniejszych punktów programu będzie poddanie pod dyskusję z uczestnikami opracowywanych aktualnie przez ekspertów PSTB wytycznych odbiorowych prac realizowanych w technologii CIPP.

Więcej na temat wydarzenia na https://konferencje.inzynieria.com/cipp

Zapraszamy do Poznania!