Branża bezwykopowa nieustannie daje z siebie więcej

Pod patronatem PSTB odbyła się XVII Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”. Jest to coroczne spotkanie przedstawicieli inwestorów, firm wykonawczych, dostawczych, producenckich, projektantów, stowarzyszeń oraz ośrodków naukowych i badawczych, których wspólną pasją są technologie bezwykopowe.

Wydarzenie odbyło się w Tomaszowicach k. Krakowa w dniach 11–14 czerwca br.

Witając gości, Paweł Kośmider, Przewodniczący Konferencji, powiedział: W tym roku liczba uczestników przekroczyła już 400, co udowadnia, że inżynieria bezwykopowa nie tylko zyskuje zwolenników, ale i chętnych do poszerzania wiedzy i wymiany doświadczeń na temat bezwykopowych technologii.

Tegoroczne spotkanie odbyło się w nowej, poszerzonej formule 5 w 1, co oznacza, że w programie znalazły się warsztaty, prelekcje ekspertów i naukowców, panele dyskusyjne, pokazy technologii bezwykopowych na żywo oraz wystawa.

Jedną z nowości było zorganizowanie specjalnej sesji poświęconej CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu oraz pomocy finansowej na rzecz Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Szczegółowa relacja wraz z fotogaleriami oraz wideo z wydarzenia znajduje się na https://inzynieria.com/inzbezwykopowa/konferencja_inzynieria_bezwykopowa/artykuly/55920,branza-bezwykopowa-nieustannie-daje-z-siebie-wiecej